Apie mus

Vizija: Padaryti žmonių gyvenimą įvairų ir sukurti individualų žmogaus įvaizdį.

Misija: Padėsim Jums išsirinkti iš daugelio papuošalų, būtent tuos, su kuriais esi harmonijoje, suteikiančiais energiją, padaryti kiekvieną dieną stebuklinga ir nuostabia.

Apie mus:

 Sveiki atvykę į mūsų internetinė parduotuvę. Tai patogi online vitrina, kurioje pateikta daugelis papuošalų.

Mes siūlome kokybišką, žymių gamintojų iš įvairių pasaulio šalių, juvelyrinių papuošalų asortimentą.Taip pat Lietuvos juvelyrų ranku darbo individualius modelius  patraukliomis kainomis moterims, vyrams ir vaikams.

Juvelyrines produkcijos gamyboje naudojamas 830 ir 925 prabos sidabras ir 585 prabos auksas, populiariausias raudonas ir baltas auksas (14 karatų). Įdeklai iš naturalių ir dirbtinių, brangių ir pusbrangių akmenų, įvairių formų, spalvų ir atspalvių.

Kiekvienas gaminys atitinka juvelyriniai produkcijai Lietuvoje keliamus reikalavimus.Būtini gaminio kokybes elementai: praba, sertifikatai ir kokybes ženklas. 

Interneto parduotuveje "JAHONT'' asortimente įvairių stilių juvelyriniai gaminiai: klasika, art-deko,griežtos geometrinės linijos, dailiai išlenkti elementai ir daugelis kitų.Mes stengiamės dažniau atnaujinti ir papildyti parduotuvės kolekciją.

Mums džiugu, kad daugelis pirkėjų išsirinko mus, kaip ekskliuzivinę, savo  juvelyrinių papuošalų parduotuvę, kurioje įsigyjama dovanų sau ir savo artimiesiems visiems gyvenimo atvėjams.                                                                                      

Sidabro gaminiai su aukso perdangomis gaminami  iš 925 prabos sidabro  ir 375 prabos aukso.Aukso plokštelės ir aukso dulksna - tai skirtingi dalykai.Aukso plokštelės (perdangos)-tai iškočiotas auksas iki 9-12 mikronu plokštelės.Šios plokštelės prilydomos tik priekinėje sidabrinio gaminio dalyje.Plokštelės (perdangos) nenusitrina, nenusiplauna ir nenusilupa.