Atsiskaitymas už prekes

Mokėkite per elektroninę bankininkystę!

Atsiskaityti internetinėje parduotuvėje www.jahont.lt galima naudojantis elektronine bankininkyste arba per Paysera mokėjimų sistemą. 

Šiuo metu internetinėje parduotuvėje www.jahont.lt už prekes galima  sumokėti naudojantis šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis:

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste?

  1. Užpildykite užsakymą ir užsakymo žingsnyje „Mokėjimo būdas“ pasirinkite savo banką.
  2. Jahont.lt nukreips Jus į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti.
  3. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patvirtinti mokėjimą.
  4. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į Jahont.lt. Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į internetinę parduotuvę Jahont.lt  neperduodami.

Kaip atsiskaityti per Paysera sąskaitą?

1. Pasirinkite atsiskaitymą per Paysera sąskaitą ir jums automatiškai bus suformuotas mokėjimas.
2. Mokėjimą patvirtinti ir atsiskaityti už prekes galėsite dviem būdais: prisijungus prie Paysera sąskaitos arba su Paysera programėle skenuojant QR kodą.
3. Atlikus mokėjimą puslapis užsidarys, o jūs vėl sugrįšite į Jahont.lt parduotuvę. Apie sėkmingai atliktą mokėjimą būsite informuoti el. paštu.

Mokėkite bankiniu pavedimu!

  • Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, įprastu būdu perveskite pinigus į mūsų sąskaitą.
  • Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia būtinai nurodyti Jahont.lt užsakymo numerį.
  • Sąskaitos rekvizitai:

Gavėjas: Jelena Zaiceva

A/S: LT447300010151556332
Bankas: 
AB bankas „Swedbank“

SWIFT kodas- HABALT22
Mokėjimo paskirtis: 
reikia nurodyti užsakymo numerį


 

 

!!!Jei prekių krepšelio suma, neįskaičius pristatymo mokesčių, yra mažesnė nei 9.99€, bus taikomas 1€ (vienas) euras administravimo mokestis, skirtas padengti prekių paruošimo bei sandėlio procesų palaikymo išlaidas.