Taisyklės

Taisyklės

1.    Jahont.lt taisyklės sudarytos vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais.

2.    Klientas atsako už pirkimo arba registracijos metu pateiktų duomenų tikslumą. Pateikus netikslius duomenis, kliento galimybės naudotis www.Jahont.lt svetaine gali būti ribojamos.

3.    Svetainės administracija įsipareigoja neperduoti registracijos metu pateiktos konfidencialios informacijos trečiosioms šalims bei pateiktų asmeninių duomenų saugumą.

4.    Jahont.lt internetinėje parduotuvėje teisę įsigyti siūlomas prekes turi: fiziniai asmenys (ne jaunesni kaip 16 metų), juridiniai asmenys.

5.    Draudžiama:
• kopijuoti, naudoti, platinti, atkurti puslapyje esančią informaciją ar jos turinį be raštiško svetainės savininko sutikimo;
• naudoti kompiuterines programas, galinčias pakenkti šios internetinės svetainės darbui ar kitais veiksmais trikdyti sistemos veiklą

6.    Mes pasiliekame teisę:
• koreguoti puslapyje esančią informaciją
• riboti klientų, nesilaikančių šių taisyklių, galimybes naudotis šia svetaine;
• asmenis, nesilaikančius šių taisyklių ar vykdančius kenkėjišką veiklą, patraukti baudžiamojon atsakomybėn.

7.    Pirkdami prekes patvirtinate, kad esate susipažinę su prekių grąžinimo taisyklėmis bei garantijomis.

!!! www.jahont.lt-negali užtikrinti, kad gaminių atspalviai nuotraukose atitiktų gaminių spalvas realybėje - tai priklauso nuo mobiliųjų įrenginių, planšečių bei kompiuterių vaizdo nustatymų ir įrenginio, kuris naudojamas puslapio peržiūrai, modelio.

1. Bendrosios nuostatos

 

 Šios "Naudojimosi taisyklės" (toliau - Taisyklės) yra juridiškai privalomas dokumentas, kuris nustato Pirkėjo (toliau - "Pirkėjas") ir Pardavėjo, (toliau - "Pardavėjas") tarpusavio teises, pareigas bei atsakomybę Pirkėjui įsigyjant prekes Pardavėjo interneto parduotuvėje www.jahont.lt (toliau – "el. parduotuvė"). 
Dėmesio! Sutikdami su šių Taisyklių sąlygomis ir prisijungdami prie el. parduotuvės, Jūs priimate visas šių Taisyklių sąlygas ir įsipareigojate jų laikytis. 

 

2. Pirkimo - pardavimo sutarties sudarymas

 

Pirkimo- pardavimo sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas, el. parduotuvėje suformavęs prekių krepšelį, nurodęs pristatymo adresą, pasirinkęs apmokėjimo būdą ir susipažinęs su šiomis taisyklėmis, paspaudžia mygtuką „Patvirtinti užsakymą“. Sutartis galioja iki visiško pagal šios sutarties taisykles pareigų įvykdymo. Kiekviena Pirkėjo ir Pardavėjo sudaryta sutartis yra registruojama ir saugoma Pardavėjo el. parduotuvės duomenų bazėje.

 

3. Pirkėjo teisės ir pareigos

 

3.1. Vadovaujantis šiomis Taisyklėmis bei Lietuvos Respublikos teisės aktais Pirkėjas turi teisę pirkti prekes el. parduotuvėje.

3.2. Pirkėjas (vartotojas) turi teisę atsisakyti prekių pirkimo-pardavimo sutarties su Pardavėju, apie tai raštu pranešdamas Pardavėjui per 14 darbo dienas nuo prekės pristatymo dienos, vadovaujantis 2001 m. rugpjūčio 17 d. LR Ūkio ministro įsakymu Nr. 258 „Dėl daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšių priemones, taisyklių patvirtinimo“. Pirkėjas turi kitas Taisyklėse ir Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytas teises.

3.3. Jeigu pasikeičia Pirkėjo registracijos formoje pateikti duomenys, Pirkėjas privalo nedelsdamas juos atnaujinti.

3.4. Pirkėjo pasirinktos prekės rezervuojamos bei Pardavėjas imasi vykdyti pirkimo-pardavimo sutartį tik tada, kai Pardavėjas gauna pranešimą iš Pirkėjo banko apie apmokėjimą už pasirinktas prekes. Pirkėjas privalo patvirtinti mokėjimo pavedimą ne vėliau kaip per 24 val nuo mygtuko „Patvirtinti užsakymą ” paspaudimo. Per šį terminą mokėjimo pavedimo nepatvirtinus, Pardavėjas turi teisę laikyti, kad Pirkėjas atsisakė pirkimo-pardavimo sutarties.

 3.5. Jeigu Pirkėjui nepatinka prekių forma, dydis, spalva, modelis ar komplektacija  prekes (jeigu jos grąžintinos) grąžina savo transportu arba apmoka grąžinimo išlaidas. 

 3.6 Pirkėjas privalo laikytis kitų Taisyklėse bei Lietuvos Respublikos teisės aktuose nustatytų reikalavimų.

 3.7 Jeigu pirkėjas neteisingai nurodė savo duomenis, bei pristatymo adresą, visas kitas siuntimo išlaidas apmoka PIRKĖJAS.

 3.8 Dovanų kuponai:

·         Jeigu dovanų kupono suma didesnė nei vykdomas apsipirkimas, nepanaudota pinigų suma negrąžinama;

·         Dovanų kuponas galioja šešis mėnesius, kuponai atgal nepriimami ir į grynuosius pinigus nekeičiami;

·         Po kupono galiojimo pabaigos pinigai negrąžinami

             3.9  Minimali užsakymo suma

Pardavėjas turi teisę savo nuožiūra bet kuriuo metu nustatyti užsakomų Prekių minimalią sumą. Apie užsakomų Prekių minimalią sumą Pirkėjas yra informuojamas Prekių užsakymo metu.

Jei prekių krepšelio suma, neįskaičius pristatymo mokesčių, yra mažesnė nei 10 €, bus taikomas 1€ administravimo mokestis, skirtas padengti prekių paruošimo bei sandėlio procesų palaikymo išlaidas.    

        

4. Pardavėjo teisės ir pareigos


4.1. Jei  Pirkėjas bando pakenkti el. parduotuvės darbui ar stabiliam veikimui, Pardavėjas gali be išankstinio perspėjimo apriboti, sustabdyti (nutraukti) jam galimybę naudotis elektronine parduotuve.

4.2. Pardavėjas turi teisę laikinai arba neterminuotai nutraukti el. parduotuvės veiklą be atskiro įspėjimo.

4.3. Pardavėjas turi kitas Taisyklėse ir Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytas teises.

4.4. Sudaryti sąlygas Pirkėjui tinkamai naudotis elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis.

4.5. Organizuoti Pirkėjo užsakytų prekių pristatymą Pirkėjo nurodytu adresu.

4.6. Pardavėjas, susidarius svarbioms aplinkybėms, negalėdamas Pirkėjui pristatyti užsakytos prekės, įsipareigoja Pirkėjui pasiūlyti analogišką prekę, o Pirkėjui atsisakius priimti prekės analogą, grąžinti Pirkėjo sumokėtus pinigus per 3 darbo dienas, jeigu Pirkėjas atliko išankstinį apmokėjimą.

4.7. Jeigu įsigyta prekė neatitiko kokybės reikalavimų, pardavėjas įsipareigoja pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke, atitinkamai sumažinti prekės kainą arba grąžinti už prekes bei jų pristatymą sumokėtus pinigus per 14 dienas nuo prašymo pateikimo.

4.8. Nutraukus sutartį per 7 dienas, Pardavėjas įsipareigoja grąžinti pinigus už grąžinamą tvarkingą prekę (jeigu prekė yra grąžintina) per 14 dienas. Grąžinama prekė turi buti kruopščiai supakuota, kad nebutų pažeista siuntimo metu (dažniausiai pakuotė kurioje buvo gauta prekė nėra tinkama gražinimui).

 


5. Prekių pristatymas


5.1. Prekes pristato Pardavėjas arba metodais nurodytais skiltyje Pristatymo būdai per nurodytą terminą, nuo gauto apmokėjimo už prekes

5.2. Gavęs prekių siuntą Pirkėjas kartu su vežėju privalo patikrinti, ar nepažeista siuntos būklė. Jeigu prekių siunta buvo pažeista, tai Pirkėjas privalo pažymėti prekių perdavimo-priėmimo dokumente ( važtaraštyje ). Priėmus prekes ir pasirašius prekių perdavimo-priėmimo dokumentą ( važtaraštį ) be pastabų, patvirtinama, kad prekių siunta nebuvo pažeista ir tinkamai pristatyta.

5.3. Pardavėjas (www.jahont.lt) neatsako už Pirkėjo užsakytos prekės nepristatymą ar pavėluotą pristatymą, jei tai įvyko dėl trečiųjų asmenų kaltės ar dėl aplinkybių, kurių Pardavėjas negalėjo kontroliuoti ir protingai numatyti pirkimo – pardavimo sutarties sudarymo metu ir negalėjo užkirsti kelio šių aplinkybių ar jų pasekmių atsiradimui.


6. Prekių grąžinimas


6.1. Įsigytų prekių e-parduotuvėje grąžinimas vyksta remiantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 2001 m. rugpjūčio 17 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 258 „Dėl daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšių priemones, taisyklių patvirtinimo“ ir 2001 m. birželio 29 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“.

6.2. Prekes, kurių pirkėjui nepatinka forma, dydis, spalva, modelis ar komplektacija Pardavėjas pakeičia arba priima atgal per 14 dienų nuo prekių pristatymo dienos. Nepatikusias prekes Pirkėjas grąžina savo transportu arba apmoka grąžinimo išlaidas, taip pat tokiu atveju prekės siuntimo kaštai išskaičiuojami iš grąžintinos užsakymo sumos.

6.3. Pirkėjui nusprendus nutraukti sutartį ir informavus apie tai Pardavėją, Pirkėjas praranda teisę naudotis preke nuo pranešimo išsiuntimo datos. Pranešimo išsiuntimo data ir laikas nustatomas pagal Pirkėjo pranešimo išsiuntimo laiką. Jei nustatoma, kad prekė buvo vartota (naudota) po pranešimo išiuntimo, Pardavėjas turi teisę atsisakyti nutraukti sutartį.

6.4. Pirkėjas gali pasinaudoti prekių grąžinimo teise, jeigu prekė nebuvo naudojama arba nenuimtos etikėtės ji nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos ir yra grąžintina. Grąžinamos prekės privalo būti pilnai sukomplektuotos. Už pilną daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsako Pirkėjas. Jeigu prekės nėra pilnai sukomplektuotos ir tinkamai supakuotos, Pardavėjas arba jo atstovas gali atsisakyti priimti grąžinamas prekes. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, negalima laikyti esminiais prekės išvaizdos pakeitimais.

6.5. Jeigu įsigyta prekė neatitiko kokybės reikalavimų, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke, atitinkamai sumažinti prekės kainą arba grąžinti už prekes bei jų pristatymą sumokėtus pinigus per 7 dienas nuo prašymo pateikimo. Prekės turi būti grąžinamos originalioje prekės ir siuntos pakuotėje.

6.6 Pardavėjas (www.jahont.lt) neatsako už netinkamai  nešiojimą/naudojimą pirkėjų įsigytus juvelyrinius dirbinius. Už sugadintus gaminius atsako PIRKĖJAS.

6.7 Jeigu pirkėjas nori grąžinti prekė (-ės) ir jam buvo suteiktas nemokamas pristatymas, Pardavėjas išskaičiuoja iš Pirkėjo siuntimo išlaidas, bei grąžinant prekę iš viso užsakymo ir suma sumažėjo iki 150 eur Pirkėjas turi sumokėti pristatymo išlaidas arba Pardavėjas išskaičiuoja iš grąžinamos sumos.


6.8 SVARBU! AKCIJINĖS  PREKĖS ATGAL NEPRIIMAMOS IR  NEKEIČIAMOS!!!7. Atsakomybė

7.1. Pirkėjas atsako už registracijos formoje pateiktų duomenų teisingumą. Pirkėjas prisiima atsakomybę už padarinius, kilusius dėl registracijos formoje pateiktų duomenų klaidingumo ar netikslumo.

7.2. Už pirkimo ir pardavimo sutarties, sudarytos naudojantis el. parduotuve, pažeidimą šalys atsako Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.


JAHONT Jewelry © 2015 - 2024